piątek, 22 marca 2013

Zrób brzuch na piątkę!

Wielokrotnie próbowałeś wyrzeźbić swój sześciopak? I wszystkie próby kończyły się niepowodzeniem? Ćwiczenia na spalanie tłuszczu z brzucha to dla Ciebie strata czasu? Płaski brzuch brzuszki nie dały rezultatu? A może zestaw ćwiczeń na brzuch był kompletną pomyłką? Spalanie tłuszczu a tętno to bardzo ważny temat, warto trochę o tym poczytać. I nie tylko o tym..
1. Zwiększ swoją szanse poprzez aeroby. Każdy ma mięśnie brzucha, tylko większość z nas ma je ukryte pod warstwą tłuszczu. Nie musi być ona duża, nawet mała warstwa może uniemożliwić ukazanie pięknych, wyrzeźbionych mięśni. Zacznij pić koktajle warzywne. Szczególnie warzywa z błonnikiem, pomagają w walce z tłuszczem. Mięśnie brzucha dieta - proste.

2. Spalanie tłuszczu bieganie. 3 razy w tygodniu, znajdź czas na krótki 30 minutowy bieg, najlepiej intensywny. Wzmocnisz swoje serce a przy tym spalisz sporo dodatkowych kalorii

3. Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch. Płaski brzuch brzuszki. Ćwicz z rozmachem. Nie tylko brzuszki, ale ćwiczenia całego ciała. Ćwiczenia na spalanie tłuszczu z brzucha to przede wszystkim ćwiczenia dużych grup mięśni. Mięśnie klatki piersiowej ćwiczenia. Mięśnie grzbietu ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia dużych grup. Szybciej spalimy dzięki temu tłuszcz!

4. Zawsze działaj według planu. Bez dokładnego planu działania, nie możemy monitorować postępów, zwiększać dawki ćwiczeń. Sprawdzać czy mamy rezultaty i czy trening przynosi zakładane rezultaty. Bo jeśli nie to należy coś zmienić i szybko będziemy mogli naprawić błędy.

5. Przed każdym treningiem koniecznie rozgrzewka. Bieg na bieżni to tylko rozgrzewka przy treningu nóg, pamiętajmy o tym. Przed treningiem brzucha rozgrzewamy też brzuch, potrzebuje on rozgrzania, dzięki temu nie nabawimy się kontuzji a trening będzie bardziej efektywny. Płaski brzuch brzuszki. Nawet przy zwykłych brzuszkach zalecam rozgrzewkę, przy okazji spalimy trochę kalorii ;)


Zacznij trenować już dziś, nie odkładaj tego na później bo odkładanie nie ma sensu. Od samego siedzenia nic dobrego w życiu nam się nie przytrafi. Przestań narzekać, a skup się na działaniu. Na pewno się uda. Never Give Up!!

1 komentarz:

  1. Oj chciałabym brzuch choć trochę podobny do tego z pierwszego zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń